avon-ekspert.pl

modelowanie sylwetki elektrostymulacja forum

Czy jedzenie owoców naprawdę pomóc utrzymać skórę piękne i zdrowe

W domu w lodówce lub w ogrodzie leży skarb naturalnych składników, które pomogą Ci mieć zdrową i piękną skórę! Przeczytajmy niektóre z korzyści płynących z codziennego owoców można używać dla Twojej skóry.

* Jabłka mogą być wykorzystane jako odżywka wielkiej i proszku. Zostały one wykorzystane przez wieki dla swoich uprawnień skórnych ran. Sok jabłkowy stanowi doskonały środek na drobnych zmarszczek, popękanej skóry, swędzenie i stan zapalny. Dodać szklankę soku jabłkowego do kąpieli, aby oczyścić i zmiękczyć skórę. Sok jabłkowy może być stosowany jako odświeżacze oddechu i może zapobiec łupieżu po nałożeniu na skórę głowy. Użyj jako ostatniego płukania po umyciu włosów.

* Świeży sok z moreli jest dobry na oparzenia słoneczne, świąd i wypryski.

* Awokado można stosować jako skuteczny maski twarzowej.

* Banany mogą być wykonane w sposób skuteczny i tani twarzy maskę.

* Ogórek jest dobre dla leczenia wykwity skórne i wybrzuszeń i wybielanie skóry. Może również zapobiegać pryszcze, zmarszczki, zaskórniki i suchość twarzy.

* Liści guawy może być gotowane do wykorzystania jako naturalny środek antyseptyczny.

* Cytryny są klasycznym domu urody składnik, i są wykorzystywane, aby oczyścić i odświeżyć skórę i włosy. Użyj plasterki cytryny, aby zmiękczyć nierówności skóry, takich jak łokcie i pięty. plasterki cytryny również pomóc dezodoryzować. Dodać kilka łyżeczek soku z cytryny w wannie i poczujesz się świeżo przez cały dzień. Sok z cytryny można dodać do swojego ulubionego szamponu do mycia lub do odświeżenia i tonizuje skórę głowy, a także zapobiec łupieżu.

* Lime Juice jest bardzo ważna pomoc naturalne dla pięknej skóry. Jest on stosowany w leczeniu wyprysków, a także, aby pomóc Ci wyglądać młodo i pięknie.
Artykuł napisany przez: